Twórczość plastyczna w życiu każdego dziecka pełni bardzo ważne funkcje. Stymuluje ogólny rozwój, kształtuje potrzeby estetyczne, wyobraźnię, kreatywność, pozwala wyrazić potrzeby i emocje.
Wiosenne zabawy z muzyką „Strojna w zieleń poprzez ziemię idzie wiosna. Cała w kwiatach, w śpiewie ptaków, w blasku słońca”
Dzień Dziecka Czy wy wiecie, czy wy wiecie, Ile dzieci jest na świecie? Kto by to policzyć mógł Tyle serc, i rąk, i nóg? A choć dzieci jest tak dużo, Wszystkie wspólnej sprawie służą, Wszystkie pragną, pragną z całych sił, Żeby
Dzień Rodziny Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu przedszkola i jego społeczności jest Dzień Rodziny, dzień wieńczący święto mamy, taty i dziecka. „Bycie rodziną oznacza bycie częścią czegoś pięknego”.
Dzień 26 maja okazał się ,,magicznym’’ dniem dla naszych przedszkolaków. Odwiedził nas bowiem Czarodziej Gwiazdeczka, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat humoru i dobrej zabawy. Na scenie działy się rzeczy niezwykłe.
\"Książka - to mistrz, co darmo nauki udziela, kto ją lubi - ma i przyjaciela, z nim smutki dzieli, pomaga radości, chwilę nudów odpędza, osładza cierpkości........\"
2 kwietnia obchodzony był Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 2007 roku. Według Światowej Organizacji Zdrowia około jedno na 100 dzieci choruje na autyzm.
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim dzieciom i Rodzicom wielu radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Niech te Święta będą zdrowe i pogodne. Wesołego Alleluja życzy społeczność Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 2
" Konkurs na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną w sanockim skansenie" Nasza grupa w tym roku zdecydowała się na udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Sanoku.
We wtorek 28 marca nasze przedszkole odwiedził leśnik. Pan Radosław opowiedział nam o swojej pracy.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2