W dniu 6 grudnia już od rana, w naszym przedszkolu dało się wyczuć atmosferę oczekiwania na wyjątkowego gościa – św. Mikołaja.
Andrzejki w naszym przedszkolu to już tradycja. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość.
W dniu 28 listopada, dzieci z grupy IV i V uczestniczyły w zajęciach integracyjnych „Na magicznym dywanie”, w świetlicy szkolnej.
Pluszowe, mięciutkie, duże i malutkie…- to misie, które w dniu 24 listopada tłumnie odwiedziły nasze przedszkole.
14 listopada w rocznicę urodzin odkrywcy insuliny, Fredericka Bantinga obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Cukrzycą.
JA NIE WIDZĘ CIEBIE- TY ZAUWAŻ MNIE. Pod tym hasłem cała społeczność przedszkola brała udział w zajęciach zorganizowanych w ramach obchodów międzynarodowego DNIA NIEWIDOMYCH.
W dniu 14 listopada 2023r. dzieci z grupy IV zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej Nr 9 do LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI, na zajęcia edukacyjne dotyczące zasad bezpieczeństwa na drodze.
11 listopada 1918 roku, był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Po wielu latach niewoli Polska odzyskała niepodległość.
5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a.
Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2