fotograficzny EMOTKI 28

Rok Szkolny 2023/24

 

XI Przegląd Dziecięcych Zespołów Ludowych Ziemi Sanockiej

Miło nam poinformować, że w dniu 18 czerwca 2024 r. przedszkolaki z naszego przedszkola z sukcesem i wielką charyzmą zaprezentowały swoje umiejętności taneczne na  XI Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Ludowych Ziemi Sanockiej. 

  • Dzieci z grupy IV „Promyczki” zatańczyły taniec ludowy: „Maryneczka i kłaniany"
  • Dzieci z grupy X „Śmiałkowie” zaśpiewały przyśpiewkę ludową „Laboga dziewuszki” oraz zatańczyły „Lasowiaka”.

Występy naszych wychowanków zostały nagrodzone wielkimi brawami, dyplomami i  upominkami. Udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Gratulujemy dzieciom z grupy X i IV życzymy dalszych sukcesów na dużej scenie.

 

Konkurs plastyczny ,,Kolorowy Sanok"

,,Kolorowy Sanok" to  tytuł konkursu, który towarzyszy nam od wielu lat.W tym roku TPD w Sanoku i Medyczna Szkoła Policealna w Sanoku zaprosiła dzieci do XXIII edycji tego konkursu. Serdecznie gratulujemy:

- Laurze Ziemiańskiej z gr VII za zdobycie 1 miejsca,

  - Gabrysi Grudzień z gr X za otrzymanie wyróżnienia. 

___________________________________________________________

 Konkurs plastyczny "Czyste powietrze wokół nas"

W roku szkolnym 2023/24 grupa X realizowała program edukacyjny ,,Czyste powietrze wokół nas" pod patronatem Państowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sanoku. Zwieńczeniem programu był konkurs plastyczny pt. ,,Czyste powietrze wokół nas", w którym nasza wychowanka: Lena Łuc otrzymała wyróżnienie.

Gratulacje!

Konkurs plastyczny "Czyste powietrze wokół nas"

Z radością informujemy, że Agata Kubik z grupy IV otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym "Czyste powietrze wokół nas" zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Sanoku. Serdecznie gratulujemy! 

III Międzyszkolny Konkurs „Na Magicznym Dywanie” 

 

21 maja 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Sanoku odbył się III Międzyszkolny Konkurs „Na Magicznym Dywanie” dla uczniów klas pierwszych sanockich szkół podstawowych i przedszkoli. W konkursie tym nasze przedszkole zajęło 4 miejsce.

                           

 

           

 

 

 


 

,,Giga Laurka dla Strażników lasów" 

 

Z przyjemnością informujemy, że dzieci z grupy X wzięły udział w akcji „Giga Laurka dla Strażników Lasów”, która ma na celu prowadzenie działań na rzecz ochrony lasów przed pożarami. Nasi wychowankowie wraz z dziećmi z całej Polski namalowały 31250 laurek dla Strażaków i Leśników, jako wyraz ogromnego uznania i podziękowania za ochronę polskich lasów przed pożarami.

 

 

 _________________________________________________________________________________________________________

  

„ Przedszkolak sprawny i zdrowy do zabawy zawsze gotowy!”

Pod tym hasłem dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Przedszkole nr 416 im. UNICEF w Warszawie.

Dzieci 3 letnie reprezentował Szymon Cybuch z grupy I

Dzieci 4 letnie Sara Kostecka z grupy III

Dzieci 6 letnie Julia Trzyniecka Z grupy X

Gratulujemy pomysłowym i zdolnym przedszkolakom.

   

 

 


 

    

V Festiwal Nauki i Zabawy

W niedzielę 12 maja w Uczelni Państwowej w Sanoku odbył się jubileuszowy 5. Festiwal Nauki i Zabawy, na którym przedszkolaki z grupy VIII miały okazję zaprezentować swoje taneczne i wokalne umiejętności. Rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci do występu oraz za obecność na Festiwalu. Naszym dzieciom gratulujemy pięknego występu przed szerszą publicznością.

________________________________________________________

 

VI Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych Ziemi Sanockiej

W dniu 15 maja w Auli Sportowo-Rekreacyjnej Uczelni Państwowej w  Sanoku odbył się VI Przegląd Tanecznych Zespołów Dziecięcych Ziemi Sanockiej . Grupa XII zaprezentowała się jako zespół „Kleks” wykonując taniec do utworu „Całkiem nowa bajka”. Mali artyści z wdziękiem pokazali swoje możliwości taneczne zbierając gromkie brawa od publiczności. Serdecznie dziękujemy Rodzicom przedszkolaków za wsparcie oraz organizatorom i sponsorom za wspaniale przygotowaną imprezę.

 

W czwartek 21 marca w auli dydaktyczno-sportowej Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbył się Przedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej „𝗦𝗵𝗼𝘄 𝗧𝗶𝗺𝗲” , pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka Tomasza Matuszewskiego. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy VIII oraz XII.

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________

Miło nam poinformować, że w dniu 18 kwietnia dzieci z grupy X z odwagą i dumą reprezentowały nasze przedszkole podczas II Przeglądu Zespołów Piosenki Dziecięcej, pod hasłem: „Piosenka jest dobra na wszystko – Bajkowe piosenki”. Mali artyści, z wielką ekspresją emocji i uczuć zaprezentowali ambitny utwór z bajki „Mulan”, pt. „Wierna, uczciwa i prawa”. Gratulujemy dzieciom z grupy X i życzymy dalszych sukcesów.

 

_________________________________________________

W dniu 24.03  w Sanockim Skansenie odbyła się X niedziela palmowa oraz konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną.

W tym roku dzieci wraz z paniami z grupy IX wzięli udział w tym konkursie, z pomocą rodziców przygotowaliśmy piękną palmę, która otrzymała wyróżnienie w konkursie.

________________________________________________________________________________________________________

 

„MALUCHY MALUJĄ”- konkurs plastyczny ODK Gagatek

Miło jest nam poinformować, że wśród laureatów konkursu plastycznego ODK Gagatek „Stwory i potwory” znaleźli się nasi wychowankowie Kornelia Fortuna z gr. III i Igor Rycyk z gr. IX. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________

 

Środki finansowe uzyskane z 1,5% za 2022r.

Szanowni Rodzice informujemy, że dzięki  rozliczeniu 1,5% podatku za rok 2022, na rzecz naszego przedszkola wpłynęła kwota  3637,17 zł.  Wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku dla naszej placówki składamy serdecznie podziękowania :)  Uzyskana kwota  wykorzystana zostanie na realizację zadań statutowych Przedszkola.

_________________________________________________________________

 

Projekt „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023”.

W bieżącym roku szkolnym, w ramach realizacji projektu pt.„Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023”, w ogrodzie przedszkolnym przy ul. Jana Pawła II powstała ścieżka edukacyjna „Ekofrajda”. Ponadto, dzieci 5 i 6 letnie mogły aktywnie uczestniczyć w warsztatach ogrodniczych oraz w warsztatach ekologiczno-językowych. Realizacja tych przedsięwzięć była możliwa dzięki środkom pozyskanym z NIW w ramach programu NOWEFIO na lata 2021-2023.

 

 

I Integracyjny Piknik Rodzinny „Wołoskie klimaty.”

W dniu 27.09.2023 r. w ogrodzie przedszkola przy ul. Jana Pawła II odbył się nasz pierwszy piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną. Piknik z podtytułem "Wołoskie Klimaty" był podsumowaniem projektu I Przygoda w Krainie Wołochów. Karpacka inicjatywa lokalna finansowana ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030 za pośrednictwem Stowarzyszenia „Pro Carpathia”.

Serdecznie dziękujemy za udział i pomoc w organizacji I Pikniku Rodzinnego.

Zapraszamy do galerii

 

 


 

II edycja akcji Totalizator Sportowy „Wygrywamy zaczyna się od Wy.”

 

Miło jest nam poinformować, iż Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 2 w Sanoku znalazło się wśród laureatów konkursu Totalizatora Sportowego „Wygrywamy zaczyna się od Wy”. Dzięki zaangażowaniu Dyrekcji, Pracowników Przedszkola, Rodziców i Lokalnej Społeczności, nasza placówka otrzymała czek na 100000 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na dofinansowanie budowy miniboiska wielofunkcyjnego wraz z bieżnią oraz sprawnościowego placu zabaw. Dziękujemy wszystkim osobom, które kupowały losy i głosowały na nasze przedszkole.

 Zapraszamy do galerii  

 

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2