fotograficzny EMOTKI 28

Rok Szkolny 2023/24

 

________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

______________________________________________________

 

Środki finansowe uzyskane z 1,5% za 2022r.

Szanowni Rodzice informujemy, że dzięki  rozliczeniu 1,5% podatku za rok 2022, na rzecz naszego przedszkola wpłynęła kwota  3637,17 zł.  Wszystkim, którzy przekazali 1,5% podatku dla naszej placówki składamy serdecznie podziękowania :)  Uzyskana kwota  wykorzystana zostanie na realizację zadań statutowych Przedszkola.

_________________________________________________________________

 

Projekt „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023”.

W bieżącym roku szkolnym, w ramach realizacji projektu pt.„Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023”, w ogrodzie przedszkolnym przy ul. Jana Pawła II powstała ścieżka edukacyjna „Ekofrajda”. Ponadto, dzieci 5 i 6 letnie mogły aktywnie uczestniczyć w warsztatach ogrodniczych oraz w warsztatach ekologiczno-językowych. Realizacja tych przedsięwzięć była możliwa dzięki środkom pozyskanym z NIW w ramach programu NOWEFIO na lata 2021-2023.

 

 

I Integracyjny Piknik Rodzinny „Wołoskie klimaty.”

W dniu 27.09.2023 r. w ogrodzie przedszkola przy ul. Jana Pawła II odbył się nasz pierwszy piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną. Piknik z podtytułem "Wołoskie Klimaty" był podsumowaniem projektu I Przygoda w Krainie Wołochów. Karpacka inicjatywa lokalna finansowana ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030 za pośrednictwem Stowarzyszenia „Pro Carpathia”.

Serdecznie dziękujemy za udział i pomoc w organizacji I Pikniku Rodzinnego.

Zapraszamy do galerii

 

 


 

II edycja akcji Totalizator Sportowy „Wygrywamy zaczyna się od Wy.”

 

Miło jest nam poinformować, iż Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 2 w Sanoku znalazło się wśród laureatów konkursu Totalizatora Sportowego „Wygrywamy zaczyna się od Wy”. Dzięki zaangażowaniu Dyrekcji, Pracowników Przedszkola, Rodziców i Lokalnej Społeczności, nasza placówka otrzymała czek na 100000 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na dofinansowanie budowy miniboiska wielofunkcyjnego wraz z bieżnią oraz sprawnościowego placu zabaw. Dziękujemy wszystkim osobom, które kupowały losy i głosowały na nasze przedszkole.

 Zapraszamy do galerii  

 

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2