Twórczość plastyczna w życiu każdego dziecka pełni bardzo ważne funkcje. Stymuluje ogólny rozwój, kształtuje potrzeby estetyczne, wyobraźnię, kreatywność, pozwala wyrazić potrzeby i emocje.

Nasze przedszkole w tym roku było organizatorem konkursu plastycznego „Ja i moja rodzina”, którego patronat objął Burmistrz Miasta Sanoka pan Tomasz Matuszewski. W konkursie mogły wziąć udział dzieci ze wszystkich sanockich przedszkoli.  Ze względu na to, że prace były wykonywane w domu, była to doskonała okazja, by dzieci mogły spędzić czas ze swoimi rodzicami w sposób kreatywny. Oglądając  wszystkie prace konkursowe łatwo można dostrzec ogromne zaangażowanie i dbałość o najmniejsze szczegóły.

6 czerwca w budynku naszego przedszkola przy ulicy Sadowej odbył się finał konkursu. Gościom, którzy uczestniczyli w uroczystości wręczenia dyplomów i nagród, czas umiliły występy przedszkolaków. Dzieci z grupy XII zaprezentowały w tym dniu zabawną scenkę o rodzinie. Wszystkie zdjęcia z uroczystości można obejrzeć na naszej stronie internetowej w galerii budynku Sadowa 11.

Dyplomy oraz nagrody laureatom z naszego przedszkola zostały wręczone przez Panią dyrektor Magdalenę Biłas oraz zastępcę, Panią Marię Gagatko.

Dzieciom, które wraz z rodzicami wzięły udział w konkursie, serdecznie dziękujemy, gratulujemy wspaniałych umiejętności i zachęcamy wszystkich do rozwijania talentu.

 

 

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2