Dzień Rodziny

Jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu przedszkola i jego społeczności  jest Dzień Rodziny, dzień wieńczący święto mamy, taty i dziecka. „Bycie rodziną oznacza bycie częścią czegoś pięknego”.

Ta uroczystość to szczególna okazja do podkreślenia ogromnej roli jaką pełni rodzina w życiu każdego człowieka. „Pośród wielu dróg rodzina jest drogą pierwszą i z wielu względów najważniejszą. Jest drogą powszechną, pozostając za każdym razem drogą szczególną, jedyną i niepowtarzalną, tak jak niepowtarzalny jest każdy człowiek …”. To rodzina dostarcza nam: ciepła, radości, uśmiechu, poczucia bezpieczeństwa, a przede wszystkim bezwarunkowej miłości..

Dzisiejszy dzień był piękną  okazją wyrażenia wdzięczności za dobroć, cierpliwość  i wielkie serce.  Przedszkolaki wyrecytowały wierszyki, zaśpiewały piosenki, pięknie zatańczyły i obdarowały rodziców przygotowanymi niespodziankami. Były łzy wzruszenia i gromkie brawa!

GR. XI

 

GR.XII

 

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2