Pod koniec października dzieci z oddziałów zerowych otrzymały zaproszenie do Szkoły Podstawowej nr 9. Starszaki wzięły tam udział w zajęciach „Interaktywne przejście dla pieszych”.
13 listopada obchodzone jest jako Międzynarodowy Dzień Niewidomych ta data upamiętnia rocznicę urodzin Valentina Haüya, założyciela pierwszej szkoły dla niewidomych w Paryżu.
W dniu 24 października w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo jesienne i kolorowo. Wszystko to za sprawą grupy VII, która zaprosiła swoich starszych i młodszych kolegów na piękną inscenizacje z okazji przywitania Pani Jesieni.
Świat przyrody jest piękny, tajemniczy oraz fascynujący – częścią tego świata jest także człowiek. Świat ten dostarcza nam pozytywnych emocji, wzruszeń, rozbudza zainteresowanie i podziw.
Międzynarodowy Osób Niesłyszących i języka migowego obchodzimy w ostatnią niedzielę września. Celem święta jest zwrócenie uwagi na problemy, prawa i osiągnięcia osób niesłyszących.
W dniu 27.09.2023r. odbył się nasz pierwszy piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną.
Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej.
W ramach projektu „Śladami Wołochów” realizowaliśmy w naszym przedszkolu zadania, jednym z nich były warsztaty edukacyjne zorganizowane w Skansenie w Sanoku, w których udział wzięły grupy IX i X.
Pięknie przystrojone sale, kolorowe zabawki, ciekawe książki doczekały się wreszcie przybycia przedszkolaków. Znów po przedszkolnym korytarzu niesie się echo wesołych, dziecięcych piosenek i szczerych uśmiechów ze wspólnych, ulubionych zabaw.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2