2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, z tej okazji dzieci z grupy IX mogły zapoznać się z pojęciem „autyzm” oraz charakterystycznymi cechami jakie występują u osób z tym zaburzeniem.
„Zbudujemy most, by połączyć oba brzegi. Zbudujemy most, lecz potrzebny jest nam ktoś...” Marzec przywitaliśmy po parysku! Tym razem odwiedziliśmy Francję...
W dniu 01.04.2022 roku został rozstrzygnięty Konkurs Czytelniczo-Plastyczny ,,Czytam i tworzę” . Dzieci wraz z rodzicami wykonały 45 kukiełek, przedstawiające bohaterów ulubionych bajek, które można zobaczyć w holu przedszkola.
Wiosna niesie ze sobą mnóstwo radości, a więc mali aktorzy z grupy VIII powitali wiosnę przedstawiając montaż słowno-muzyczny pt. "Witaj Wiosno!".
„Leci pliszka spod kamyczka: - Ja się macie dzieci! Już przybyła wiosna miła, już słoneczko świeci!”
21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, którego celem jest uświadomienie że osoby z zespołem Downa maja takie same potrzeby jak osoby pełnosprawne.
Dzieci już od urodzenia są ciekawskimi odkrywcami i badaczami. Uczą się przez działanie. Działania badawcze są kreatywne, dzięki czemu dzieci poszerzają swoją wiedzę, uruchomiają wyobraźnię.
Staropolskie przysłowie mówi: „Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła”. Tymi słowami rozpoczął się w naszym przedszkolu słodki dzień – tłusty czwartek.
Kolejny miesiąc za nami. W lutym, bo o nim mowa „podróżowaliśmy” po Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Przedszkolaki poznały wiele ciekawostek związanych z tym krajem. Potrafią już bezbłędnie rozpoznać i opisać amerykańską flag
Kolejny miesiąc za nami. W lutym, bo o nim mowa „podróżowaliśmy” po Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Przedszkolaki poznały wiele ciekawostek związanych z tym krajem. Potrafią już bezbłędnie rozpoznać i opisać amerykańs

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2