11 listopada 1918 roku, był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Po wielu latach niewoli Polska odzyskała niepodległość.
5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a.
Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem.
Jesień to czas, kiedy obserwujemy bardzo wiele zmian w przyrodzie.
W dniu 26.10.2023r. dzieci 6 letnie zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 9 na zajęcia edukacyjne „Bezpieczni na drodze”.
Na całym świecie jest już ponad 17 milionów osób cierpiących na MPD. Październik to miesiąc, kiedy przypada Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego.
W dniu 12 października grupa IV miała okazję zwiedzić Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.
Kolorowa jesień to najlepsza pora roku na zbiory owoców i warzyw. Zajęcia dla dzieci przedszkolnych na łonie natury, to wspaniała rzecz.
W dniach 3 i 4 października przedszkolaki brały udział w zajęciach z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niesłyszących oraz Języka Migowego.
I Integracyjny Piknik Rodzinny „Wołoskie klimaty”- pod takim hasłem w ogrodzie przedszkola przy ul. Jana Pawła II w dniu 27.09.2023r. odbył się nasz pierwszy piknik rodzinny zorganizowany przez społeczność przedszkolną.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2