„Daj rękę Wiosenko i chodź razem z nami, Motylek cytrynek będzie nas prowadził…”
W dniu 5 kwietnia br. w ramach realizacji projektu edukacyjnego „ABC empatii…” obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
21 marca jest kolorowy nie tylko z powodu pierwszego dnia wiosny!
19 marca 2024 roku odbył się finał konkursu plastycznego „ Kartka wielkanocna”.
15 lutego w ramach obchodów Europejskiego Dnia Numeru alarmowego naszą placówkę odwiedził Pan Burmistrz Tomasz Matuszewski
„W dniu świętego Walentego, Nic nie może dziać się złego, Nikt nie może się dziś złościć, Bo dziś nadszedł dzień miłości…
Staropolskie przysłowie mówi: „Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła”.
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia - Dzień Dziadka.
W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.
Bal w przedszkolu dzisiaj… Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2