„Mój kochany Mikołaju, cały rok czekałem….” słowami tej piosenki wszystkie dzieci powitały Świętego Mikołaja, który 5 grudnia zawitał do naszego przedszkola.
„Pokochaj Pluszowego Misia on przyjacielem dzieci jest….” 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka i najlepszy przyjaciel dzieci PLUSZOWY MIŚ.
W roku szkolnym 2022/23 nasze przedszkole przystąpiło do realizacji projektu edukacyjnego „ABC empatii, bo wszyscy jesteśmy tacy sami”, Czepczyński Family Fundation.
Jesień to czas, kiedy obserwujemy bardzo wiele zmian w przyrodzie. W przedszkolu tematyka zajęć dydaktycznych, związanych z tą porą roku pozwala na wzbogacenie wiedzy przedszkolaków i różnorodną działalność.
JA NIE WIDZĘ CIEBIE- TY ZAUWAŻ MNIE- pod tym hasłem cała społeczność przedszkola brała udział w zajęciach zorganizowanych w ramach obchodów międzynarodowego DNIA NIEWIDOMYCH, który w tym roku przypadł na 13 listopada.
11 listopada 1918 roku, był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Po wielu latach niewoli Polska odzyskała niepodległość.
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada, jednak w tym roku wypadł w sobotę, dlatego też w naszym przedszkolu taki Dzień obchodziliśmy w kolejnym tygodniu.
W dniu 4 listopada w celu utrwalenia wiadomości oraz pogłębienia wiedzy nt. bezpiecznego zachowania się w różnych miejscach i sytuacjach, do naszego przedszkola zaprosiliśmy funkcjonariuszy policji z Komisariatu Policji w Sanoku.
Co roku, 6 października przypada Światowy Dzień Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Ten dzień został utworzony w celu podnoszenia świadomości społeczeństwa na temat tego złożonego zaburzenia oraz dysfunkcji z nim związanych.
„Tańcowała jesień, w parku zamaszyście; złote, rude i brązowe z drzew zrywała liście…”

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2