POŻEGNANIE STARSZAKÓW

Zbliża się koniec roku szkolnego. Dzieci z utęsknieniem czekają na wakacyjne wyjazdy w rodzinnym gronie. Większość z nas wróci po wakacjach do naszego przedszkola, ale 6- latki rozpoczną naukę w szkole. Cała społeczność placówki zebrała się, aby pożegnać absolwentów. Uroczystość rozpoczęto „ Polonezem” w wykonaniu starszaków z grupy IV. Dzieci z grup młodszych zaprezentowały występ artystyczny dla swoich starszych kolegów. Pani dyrektor życząc sukcesów w szkole i dalszym życiu, uroczyście wręczała  naszym absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe plakietki.

Żegnając się przed wakacjami, mamy nadzieję, że wszyscy odpoczną i z radością a także miłymi wspomnieniami wrócą do przedszkola. A 6 – latkom życzymy na początek, by nauka szła jak z płatka, żeby tyle było szóstek, ile pszczół na polnych kwiatkach, żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze, żeby w szkole było milej niż nad rzeką lub nad morzem. Powodzenia!

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2