Od najmłodszych lat dzieci poznają różne zawody wykonywane przez osoby dorosłe. Już w przedszkolu dzieci wiedzą, że każdy zawód jest ważny i każdy zawód należy szanować.
„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” Wisława Szymborska
„Te pałeczki zręczne są, stukaj nimi prosto w miski dno. A gdy rozlegnie się cichy brzęk - chińskiej porcelany to dźwięk!”. Przez cały listopad na zajęciach rytmiki „podróżowaliśmy” po Chinach..
25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Najważniejszymi gośćmi w naszych salach były oczywiście pluszowe misie przyniesione przez dzieci...
Pielęgnując tradycje polskie 10 listopada 2021r. w Przedszkolu obchodziliśmy rocznicę Odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.
W tym roku szkolnym nasza grupa bierze udział w programie edukacyjnym oraz konkursie „Szkolne Przygody Gangu Swojaków”.
5 listopada odbyła się w naszym przedszkolu ważna Uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola.
Dnia 29.10.2021r. w naszym przedszkolu gościliśmy panią Anetę Sawczyszyn – krawcową, która krawiectwem jak i projektowaniem ubrań pasjonuje się już od wielu lat.
„Przyszła jesień a na polu, warzyw moc dojrzałych. Już kapusta w moim domu pomysł mam wspaniały. Raz i dwa, raz i dwa, dziś kapustę kiszę ja”...
Przedszkolaki z grupy XI I XII, przez cały miesiąc uczestniczyły w zajęciach o tematyce jesiennej. Korzystając z pięknej pogody dzieci spacerowały obserwując pierwsze oznaki jesieni.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2