Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka jest obchodzony w naszym przedszkolu bardzo uroczyście.
„Pierwsza gwiazdko zaświeć nam, ja w prezencie uśmiech mam. Gdy na niebie blask się mieni każdy się opłatkiem dzieli”. Grudzień to w przedszkolu pracowity miesiąc..
Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom
Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka. W naszym przedszkolu również nie mogło zabraknąć tego rytuału.
Mikołajki w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie wszystkie grupy. Od kilku dni słychać było w korytarzach przedszkolnych wesoły śpiew wychowanków
Andrzejki obchodzone są w Polsce w Wigilię Świętego Andrzeja czyli miedzy 29 a 30 listopada, popularnością w Europie cieszą się już od kilkuset lat. Ze względu na odbywające się wtedy wróżby i zabawy.
Nasze kochane przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy z misiami. Poznały historię święta oraz poszerzyły swoją wiedzę o niedźwiedziach.
„Te pałeczki zręczne są, stukaj nimi prosto w miski dno. A gdy rozlegnie się cichy brzęk - chińskiej porcelany to dźwięk!”. Przez cały listopad na zajęciach rytmiki „podróżowaliśmy” po Chinach.
W piątek 19 listopada dzieci z grupy VIII, IX i X odwiedziły Schronisko dla zwierząt (STOnZ) w Sanoku, w ramach akcji ,, Bliżej Pieska” pod patronatem ,, Bliżej przedszkola”.
W naszym przedszkolu 9 oraz 10 listopada odbyły się uroczystości z okazji Święta Niepodległości. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2