W dniu 20 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka.

W tym roku w grupie XII hasłem przewodnim uroczystości była „Indiańska wioska”, a dzieci stały się małymi Indianami. Przedszkolaki uczestniczyły w rozmaitych zabawach, dzięki którym rozwijały aktywność twórczą i rozbudzały ciekawość życiem Indian. Ponadto uczestniczyły w zabawach muzyczno - ruchowych, sprawnościowych i odkrywały własne możliwości i uzdolnienia. Dzieci dowiedziały się, że „Tipi” to rodzaj namiotu Indian Ameryki Północnej oraz nauczyły się okrzyku plemienia Indian. To był wspaniały czas zabaw i radości dla naszych przedszkolaków.

 GR.XII

 

 GR. XI

 

Z okazji Dnia Przedszkolaka, dzieci z grupy XI wzięły udział w ogólnopolskiej akcji

"DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA TO WAŻNE ŚWIĘTO- UCZCIJMY JE RAZEM TAŃCEM I PIOSENKĄ" pod patronatem „Bliżej Przedszkola”.  Po wysłuchaniu życzeń przedszkolaki między innymi zaśpiewały piosenkę pt. „Życie przedszkolaka”, wykonały  „Taniec wymyślaniec”,  pływały na  „Tratwie" oraz wzięły udział w konkurencjach: jak ma na imię?, skoki na piłce, taniec w parach z balonem. Dzieci z radością tworzyły z balonów swoje podobizny oraz wykonały zdjęcia w „Fotobudce”.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2