24 maja przedszkolaki z gr. IV po raz kolejny pojechały na wycieczkę. Nad Zalewem Solińskim w Polańczyku czekała na dzieci niemała atrakcja- zabawy z animatorami.
10 maja nasze przedszkolaki wzięły udział w Poranku Muzycznym zorganizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną im. Wandy Kossowskiej w Sanoku.
10 maja, od samego rana w IV grupie panowała wesoła, pełna ekscytacji atmosfera, bowiem nasze przedszkolaki zaraz po śniadaniu, wyruszyły na wycieczkę nad Zalew Soliński.
W kwietniu odwiedziliśmy Włochy. Była to niezwykła przygoda, pełna nowinek, zwłaszcza językowych, kulinarnych oraz muzycznych.
29 kwietnia na sanockim rynku zorganizowano uroczystość pt. „Przedszkolaki z biało- czerwoną” w trakcie, której najmłodsi sanoczanie uczcili Dzień Flagi Narodowej.
27 i 28 kwietnia nasze 5- 6 latki zostały zaproszone do Galerii BWA w Sanoku na 10. Ogólnopolski Festiwal Animacji.
W dniach 20-22 kwietnia 2022 r. w grupach dzieci 5 i 6 letnich realizowany był Program Przedszkolnej Edukacji Antytytoniowej pt.: ”Czyste powietrze wokół Nas” organizowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną.
22 kwietnia podczas spotkania integracyjnego dzieci obchodziły największe święto ekologiczne, jakim jest DZIEŃ ZIEMI.
W dniu 07.04.2022r. dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych spotkały się na konkursie recytatorskim zorganizowanym z okazji „Międzynarodowego Dnia Książki”.
Dzieci z grupy III i IV chcąc zgłębić wiedzę na temat historii miasta Sanoka wybrały się na wycieczkę do sanockiego zamku

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2