Pierwsza edycja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Zabawa sztuką\" dobiegła końca. Projekt realizowały 3 grupy przedszkolne (grupy 7,8 oraz 10). Inicjatywa bardzo podobała się dzieciom.
W poniedziałkowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w swoich salach, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka.
W tym roku zaplanowaliśmy wycieczkę naszych absolwentów do sprawdzonego i malowniczego regionu w powiecie strzyżowskim – wsi Pstrągowa. Miejscem docelowym naszej wyprawy było niezwykłe Ranczo w tej miejscowości.
„W zieleni łąka majowa, gdzieś w trawie świerszczyk się chowa. Nastroił skrzypce maleńkie, gra zielone piosenki. Dla mamy piosenki, dla mamy, dla mamy piosenki, dla mamy”.
Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 26.05.2021r. dzieci z wszystkich grup przedszkolnych wierszem, tańcami i piosenkami wyraziły miłość i wdzięczność za rodzicielską, bezinteresowną miłość.
Kwiecień, mimo swojej kwiecistej nazwy, to miesiąc kapryśny. Mieliśmy okazję się o tym naocznie przekonać. Wiosenna aura za oknem zmieniała się w iście zimową, jak w kalejdoskopie.
„Bo Ziemia to wyspa zielona, wśród innych dalekich planet. To dom jest dla ludzi i zwierząt, więc musi być bardzo zadbany”.
Aktywność ruchowa przynosi naszym wychowankom ogromną radość, wpływa na rozwój ich sprawności nie tylko fizycznej, ale w znacznym stopniu przyczynia się do ich rozwoju intelektualnego.
Kolejny miesiąc za nami. Marzec, bo o nim mowa, był bardzo pracowity.
22 marca nasze przedszkolaki powitały Panią Wiosnę. Co prawda za oknem prószył śnieg, ale mimo to do przedszkolnej sali wesoło zaglądało słoneczko.

Spp2 * Przedszzkole nr 2 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * Jana Pawła * sanockie * Sadowa * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 2